تبلیغات
از همه چی
از همه چی
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
به نظرتون پسرها باهوش تر هستن یا دخترها؟!

کدام است؟ PC آیا میدانید ماهیچه

  هم مردان و هم زنان دارای ماهیچه pcدر  بدن خود هستند كه برایسلامت لگن خاصره ضروری می باشد . اما باور کنید این تمام کاری نیست که این ماهیچه انجام میدهد. شما ناچارید این ماهیچه را در بهترین حالت حفظ کنید تا راندمان سکسی خود را ارتقاءدهید.

دفعه بعد که در دستشوئی مشغول ادرار کردن هستید، سعی کنید جریان ادرار را متوقف کنید

میتوانید؟ اگر نه، پس لازم است هر چه زودتر شروع به تمرین کنید..

تست دیگر؛ وقتی تحریک شده اید و راست کرده اید، آیا میتوانید ماهیچهpcرا جمع كنیدوکاری کنید که آلت شما در واقع بجهد؟ اگر نه،به مطالب زیر توجه كنید.

این ماهیچه چه کارهائی میتواند انجام دهد:...


تمرین دادن این ماهیچه بطور منظم مدت زمان معاشقه و آمیزش شما را افزایش داده و لذت شما را زیاد تر میكند.

بعضی ها میگویند مردانی كه ماهیچهpcسالمی دارند میتوانند یک حوله 

روی آلت راست شده شان قرار دهند و آنرا بالا و پایین ببرند . شما هم میتوانید از یک دستمال دستی یا دستمال گردن استفاده کنید.

هر چقدر که بیشتر کار کنید عضله شما بهتر عمل کرده و مستحکم تر میشود .این  ماهیچهمیتواند به شما کمک کند تا راست کردن و ارگاسم خود را بهتر کنترل کنید . اما مثل هر کاردیگری احتیاج به نظم و ترتیب در این کار هم هست.

تعیین محل ماهیچه

همانطور که گفته شد، توقف جریان ادرار در بین راه، میتواند به شما کمک کند که بفهمید چه موقع از این ماهیچه  استفاده می کنید . سعی کنید ادرار کردن خود را تا سه بار متوقف کنید.مطمئن شوید که متوجه مکان این ماهیچه شده اید.

علاوه بر این، اگر چه این روش خیلی عملی بنظر نمی رسد، اگر یک انگشت خود را در مقعدتان

را منقبض کنید، بدین ترتیب شما متوجه انجام این کار خواهید PC فرو کنید و

شد، زیرا انگشت شما انقباض (فشار) مقعدتان را احساس خواهد کرد . همیشه سعی کنید که ماهیچه های دیگرتان (مثل ران، پشت و شکم ) را آزاد نگهدارید . فراموش نکنید که هر چه این ماهیچه قویتر باشد، سکس لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد. پس بیائید تمرینات را شروع کنیم

مجموعه های مختلفی از تمریناتی که می توانید انجام دهید وجود دارد . آن دسته ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است و بطور منظم انجامش می دهید . به همسرتان هم بگوئید آنها را انجام دهد؛ زیرا همان مزایائی که برای شما دارد برای ا و نیز دارد . همیشه بخاطر داشته باشید که باید بقیه ماهیچه هایتان را راحت نگهدارید. (از حرکتهای آنی پرهیز کنید).

تمرین 1

pc را به سرعت وبا تناوب 10 ثانیه ای منقبض و آزاد کنید – یعنی 10 ثانیه وقفه در نظر بگیرید. همین عمل را با وقفه های 30 ثانیه ای انجام دهید. برای 5 ثانیه با وقفه های 5 ثانیه ای بین آنها این ماهیچه را منقبض كنید.10با پشت سر هم

pcرا برای 30 ثانیه سفت کنید و برای 30 ثانیه آزاد کنید – 3 بار پشت سر هم.

دوباره به مرحله اول برگردید و تکرار کنید. در طول روز اینکار را مرتب انجام دهید

تمرین 2

بار ماهیچه خود را سفت کنید، سپس آزاد کنید. 10 بار اینکار را تکرار کنید5

بار سریع ماهیچه را منقبض و آزاد کنید. 3 بار تکرار کنید 10

بار شل و سفت کردن ماهیچه را در فاصله های زمانی بلند و کوتاه انجام دهید. 3 بار تکرار کنید 10

ماهیچه تان ر ا سفت کنید و تا جائی که می توانید نگهدارید . سعی کنید زمان خود را به 120 ثانیه

برسانید (نترسید، این فقط 2 دقیقه است).

تمرین 3

بطور کامل ماهیچه را جمع و سپس آزاد کنید و این کار را بارها و بارها انجام دهید . با یک دست 30 تائی شروع کنید و کم کم تا 100 تا افزایش دهید.

تا جائی که میتوانید ماهیچه را جمع کنید (البته مطمئن شوید که این ماهیچه را فقط منقبض می کنید ). برای 20 ثانیه نگهدارید، و سپس برای 30 ثانیه به آن استراحت بدهید . اینکار را5بار تكرار كنید.


تمرین 4

ابتدا عمل منقبض و آزاد کردن ماهیچه را برای مدت 2 د قیقه در روز شروع کنید و بطور منظم تا 20 دقیقه و حداقل 3 بار در روز افزایش دهید . سرانجام باید به رکورد حداقل 200 بار در هر جلسه دست پیدا کنید.

در هر زمان، در هر کجا

به یاد داشته باشید که چون شما در هر زمان و در هر کجا می توانید این تمرینات را انجام دهید، قطعا هیچ بهانه ای برای کنار گذاشتن تمرینات ندارید .هیچ کس نمیتواند بفهمد که شما دارید ماهیچه تان را جمع می کنید، مگر اینکه شما مثل آدمهای ساده لوح در حین انجام آن لبخندبزنید.

از آنجائیکه این ماهیچه سریعا التیام می یابد، شما بزودی متوجه خواهید شد که با آلت سفت شده تری از خواب بیدار میشوید و اینکه احساس سکس شما افزایش می یابد.

توانائی های سکسی شما و کنترلتان شدیدا بهبود یافته و متوجه خواهید شد که آلتتان محکمتر و سفت تر می گردد . علاوه بر این میزان جهش آب منی شما خیلی زیاد میشود.

یادتان باشد که آثار این تمرینات در سری اول انجام آن بروز نمی کند . این نیاز به زمان دارد و مثل هر ماهیچه ای که شروع به تقویت آن می کنید نیاز به تمرین منظم دارد.

از تکنیکهای جدید سکس لذت ببرید

وقتی که شروع به انجام تمرینات خود کردید و توانستید تفاوتها را احساس کنید، دفعه بعد که با همسرتان آمیزش دارید، بدون حرکت آلت خود را درون واژن او نگهدارید . بجای اینکه مثل همیشه

را جمع و آزاد کنید. PC خود را عقب و جلو ببرید، اینبار فقط ماهیچه

اگر او هم ت مریناتش را خوب انجام داده باشد، هر دوی شما میتوانید این عمل را متقابلا روی یکدیگر انجام دهید و ضمن اینکه شما احساس می کنید واژن همسرتان آلت شما را در آغوش می گیرد،

و باور کنید هر دوی شما از لذتی بی اندازه برخوردار خواهید شد.

منبع > jahan_mamaii.blogfa.com
طبقه بندی: علم و تکنولوژی، 
دنبالک ها: جهان مامایی،  
[ یکشنبه 7 اسفند 1390 ] [ 10:46 ق.ظ ] [ مانی زنگنه ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


دریافت کد سیستم خبر خوان

معرفی صفحه به دوستان

*  نام شما
 

ایمیل شما *

 

ایمیل دوست شما *

 

ایمیل دوست دیگر شما

 
 
 
ابزار وبلاگنویسان اس ام اس جدید